piątek, 21 listopada 2014

Serce z papierowej wikliny

A właściwie to dwa serca. Większe zostało wyplecione z rurek skręconych z papieru do drukarki, a mniejsze z ulotek reklamowych jednego z popularnych supermarketów. Wyszły takie trochę walentynkowe, ale z racji czerwonego koloru mogą też robić za ozdobę świąteczną :-)
Pogoda u mnie niestety nie dopisuje i mimo moich najszczerszych chęci zdjęcia wyszły nieciekawe, ale myślę, że coś da się zobaczyć. Mam jeszcze trochę zaległych prac do "obfocenia", ale za oknem ciągle szaro, buro i ponuro...
Życzę wszystkim udanego i pogodnego weekendu ;-) 


Za wszystkie miłe słówka tradycyjnie pięknie


 11 komentarzy:

 1. Wspaniałe serce i nie tylko na walentyki,zawsze pasuje tak myślę. Zdjęcia też dziś wybierałam długo z kilkudziesieciu może ale dziś nie robiłam, bo ciemno cały dzień, pewnie tak jak u Ciebie z tą pogodą. Da się zobaczyc, fajny i ciekawy splot ma to duże serce, muszę kiedyś tak zrobic. Z papieru do drukarki narazie zrezygnowałam, biały fajny ale dla mnie za sztywny do plecenia. Widze, że przy tym splocie bardzo fajnie jednak wygląda.Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! troszkę inne niż moje, ale takie też mam ochotę wypleść:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dekoracyjnie wygląda to podwójne serduszko. Podziwiam to duże - ciekawy i równiutki splot. To chyba nie było łatwe bo rurki z papieru do drukarki są sztywne (wiem bo też próbowałam). Miłego weekendu Beatko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł, super wyszło! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te oba serca razem bardzo dobrze wyglądają, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocze :) Doskonały pomysł. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne! Bardzo mi się podobają. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każde pozostawione słówko :-)